Jiří Moravec
Ke Skalce 1002
561 69  Králíky

+420 607 667 233
motocentrumkralikyseznam.cz

www.motokraliky.cz
www.moto-benelli.cz
Co je to protektor?
Protektor je obnovená pneumatika, která umožňuje prodloužení užitných vlastností ojeté pneumatiky a je to nejekologičtější způsob recyklace pneu.
Jak probíhá protektorování pneu?
(systém protektorování za tepla)  Pneumatika je důkladně zkontrolována z hlediska poškození, stáří a celkového stavu.
Z pneumatiky je odstraněn starý dezén a boční popisy. Na obroušenou pneumatiku je nanesen spojovací roztok a poté nový nezvulkanizovaný kaučukový materiál. Do nového materiálu je vylisován při tlaku 15 atm. a teplotě 145 °C nový dezén. Z pneumatiky jsou odstraněny přetoky z lisování a je opět zkontrolována. Pneumatika je připravena k další montáži.
Proč koupit protektor?
Cena protektoru je nižší, než cena nové pneumatiky. Stejný kilometrový průběh jako u nové pneumatiky. U solidních firem záruka až do úplného ojetí. V posledních letech velký pokrok v kvalitě včetně moderních dezénů
vzor SUPER SNOW

Protektorovaná pneumatika pro osobní vozy určená pro zimní provoz.
NOVINKA v sortimentu zimy 2014/2015!
Směrový dezén pro komfortní jízdu v městských a příměstských oblastech. Moderní dezén, který se vyznačuje dobrými vlastnostmi, nízkou hlučností a vysokým kilometrovým proběhem.
vzor TS 790

Protektorovaná pneumatika pro osobní vozy určená pro zimní provoz. Asymetrický dezén TS 790 má vynikající reference při použití v horských, podhorských, ale i příměstských oblastech. Moderní asymetrický dezén se vyznačuje dobrými záběrovými vlastnostmi, nízkou hlučností a vysokým kilometrovým proběhem.vzor HPL

Protektorovaná pneumatika pro osobní vozy určená pro zimní provoz.
Dezén má výborné reference při použití v horských a podhorských oblastech. Vyznačuje se vynikajícím záběrem zejména na sněhu a sněhové břečce. Bohatě lamelovaný moderní dezén zaručuje vynikající jízdní vlastnosti po celou dobu životnosti pláště.
vzor HPL4

Protektorovaná pneumatika pro osobní vozy určená pro zimní provoz. Dezén má výborné reference při použití v horských a podhorských oblastech. Vyznačuje se vynikajícím záběrem zejména na sněhu a sněhové břečce. Bohatě lamelovaný moderní dezén zaručuje vynikající jízdní vlastnosti po celou dobu životnosti pláště. Novinka 2009.
vzor TS 780

Protektorovaná pneumatika pro osobní vozy určená pro zimní provoz. Vyznačuje se dobrými záběrovými vlastnostmi. Bohaté lamelování přispívá k dobrým vlastnostem na kluzkých površích. Zákazníci kladně hodnotí nízkou hlučnost tohoto moderního dezénu.
vzor HPV 2

Protektorovaná pneumatika pro osobní vozy určená pro zimní provoz.
vzor TS 760

Vyznačuje se dobrými záběrovými vlastnostmi. Bohaté lamelování přispívá k dobrým vlastnostem na kluzkých površích. Dezén vhodný pro městský a příměstský provoz. Zákazníci kladně hodnotí nízkou hlučnost tohoto dezénu.
vzor W PRO

Moderní asymetrický dezén vhodný do městského a příměstského provozu. Vyznačuje se dobrými záběrovými vlastnostmi. Bohaté lamelování přispívá k dobrým vlastnostem na kluzkých površích. Zákazníci kladně hodnotí nízkou hlučnost tohoto moderního dezénu.

Pro montáž má danou vnější a vnitřní stranu, neexistuje varianta levá a pravá pneu.
vzor OR32
vzor HC2

Protektorovaná pneumatika pro dodávkové vozy určená pro zimní provoz. Tento moderní směrový dezén se vyznačuje vynikajícími záběrovými vlastnostmi na všech typech zimních povrchů.
pneumatiky Green Diamond
Většina rozměrů jde objednat i v této variantě.

Co je pneumatika Green Diamond?
Pneumatiky Green Diamond obsahují trvdé granule karbidu křemíku (velikosti cca 1,5mm), které jsou rozvrstveny v celé hloubce dezénu. Při opotřebování dezénu neustále vystupují nové ostré granule. Pneumatiky Green Diamond jsou šetrné k životnímu prostředí. Technologie Green Diamond je licencována islandskou společností. V současné době se pneumatiky Green Diamond vyrábějí ve všech zemích severní Evropy, USA, Kanadě, a připravuje se jejich výroba v Itálii, Polsku, Německu a dalších zemích. Společnost Pneu Vraník je exkluzivním držitelem licence Green Diamond v ČR a SR.
Výhody pneumatik Green Diamond:
Vynikající záběr (trakce), zejména na sněhu a ledu. Velmi krátká brzdná vzdálenost za nejtěžších zimních podmínek tvrdé granule podstatně zlepšují přilnavost při namrzlém povrchu a zajišťují velkou bezpečnost zimního provozu. Dobrý záběr pneumatik Green Diamond se nesnižuje s jejich opotřebováním (na rozdíl od běžných pneu). Pneumatiky Green Diamond na suchu nevykazují zvýšenou hlučnost, je možné je používat na všech typech povrchu.
Máte dotaz? Napište nám:

- Vyplňte mailový kontakt na Vás
- Vepište Váš dotaz
- Opište spam kod
- Odešlete

Nezapomeňte připsat jakého sortimentu se Váš dotaz týká!
www.pneuvranik.cz
Vybírejte z nabídky zimních pneu:
Příklady cen nejběžnějších rozměrů zimních protektorů Vraník zima 2015/2016:

165/70 R13 HPL - 666 Kč/ks
165/70 R13 HPL Green Diamond - 829 Kč/ks
175/65 R14 HPL4 - 799 Kč/ks
185/60 R14 HPL4 Green Diamond - 999 Kč/ks
185/65 R15 HPL4 - 899 Kč/ks
185/65 R15 HPL4 Green Diamond - 1.119 Kč/ks
195/65 R15 HPL4, TS790 - 899 Kč/ks
195/65 R15 HPL4, TS790 Green Diamond - 1.119 Kč/ks
205/55 R16 SS, HPL4, TS790 - 999 Kč/ks
205/55 R16 HPL4, TS790 Green Diamond - 1.248 Kč/ks
225/45 R17 WPRO - 1.490 Kč/ks