Jiří Moravec
Ke Skalce 1002
561 69  Králíky

+420 607 667 233
motocentrumkralikyseznam.cz

www.motokraliky.cz
www.moto-benelli.cz
Máte dotaz? Napište nám:

- Vyplňte mailový kontakt na Vás
- Vepište Váš dotaz
- Opište spam kod
- Odešlete

Nezapomeňte připsat jakého sortimentu se Váš dotaz týká!
STELS VITAZ 800 V-TWIN 4T

Novinka letošní sezóny - Stels Vitaz. Přijíždí s uplně novou úrovní pohodlí a spolehlivosti, kterou v horách určitě oceníš. Inovované přední i zadní zavěšení v kombinaci s pohodlým sedlem ti zajistí vynikající jízdní stabilitu a komfort. O převody se zde stará kanadský variátor CVT. Velká palivová nádrž ideální pro dlouhé výlety. Atraktivní design a vynikající viditelnost z místa řidiče jen podtrhují výhody tohoto stroje.

Cena 239.990 Kč vč. DPH
Dostupné barvy: bílá, žlutá, černá, červená, zelená
STELS KAPITAN S 150

Sněžný skútr s objemem motoru 150 ccm je určený pro rovinatý a mírně svažitý terén. Pokud nemáš chatu zrovna na Sněžce, bude ti ideálním pomocníkem třeba při nákupech. A děti ty ho budou milovat víc, než si umíš představit.

Cena 89.990 Kč vč. DPH
Dostupné barvy: bílá, žlutá, černá, červená, modrá
STELS VIKING 2.0 600 2T

Letošní rok se ve sněhových skútrech u Stelsu nese ve znamení novinek.  Ani Viking s dvoutaktním, vzduchem chlazeným motorem o obsahu 600 ccm není vyjímkou a přichází nyní za ještě příjemnější cenu a ve verzi 2.0

Cena 199.990 Kč vč. DPH
Dostupné barvy: bílá, žlutá, černá
STELS VIKING 2.0 800 V-TWIN 4T

Inovace se dotkly i vlajkové lodi. Dvouválcovej Viking, stejně jako jeho dvoutaktní brácha dostál řady změn. Na skútru bylo upraveno nebo nahrazeno více, než 20 různých částí. Stejně, jako Vitaz má kanadský variátor CV-Tech nebo lyže z USA. Díky novému variátoru došlo ke snížení hluku, což jiste potěší tvoje okolí. Dalších změn dopředu se dočkalo sedadlo, které je nyní pružnější a pohodlnější. Nově je taky zesílenej rám celýho skútru a přibyly nové tlumiče SS20 s lepší charakteristikou tlumení nebo antivibrační ložiska řídící tyče. To vše je jen malej výčet vychytávek na Vikingu verze 2.0.

Cena 239.990 Kč vč. DPH
Dostupné barvy: bílá, žlutá, černá
Se skútry to všechno začalo. V dobách, kdy čtyřkolky značky STELS byly teprve na papíře, sjížděly z ruských výrobních linek sněžné skútry řady VIKING, které téměř okamžitě dobyly domácí trh. O pár let později přichází čas, aby udělaly  průvan i na trhu evropském. Při našich testech nám bylo jen potvrzeno to, co jsme si už dávno mysleli - tenhle stroj pro horaly je prostě tank, který se jen tak nezastaví.