Jiří Moravec
Ke Skalce 1002
561 69  Králíky

+420 607 667 233
motocentrumkralikyseznam.cz

www.motokraliky.cz
www.moto-benelli.cz
Máte dotaz? Napište nám:

- Vyplňte mailový kontakt na Vás
- Vepište Váš dotaz
- Opište spam kod
- Odešlete

Nezapomeňte připsat jakého modelu se Váš dotaz týká!
http://www.arcticcat.com/
authorized dealer
ČTYŘKOLKY
SIDE-BY-SIDE
SNĚŽNÉ SKUTRY
PŘÍSLUŠENSTVÍ
BEARCAT 2000 LT
Víceúčelový spolehlivý skútr pro těžkou práci i pohodlné cestování s vysokou užitnou hodnotou a atraktivní cenou. Jeden z nejuniverzálnějších pracovně-cestovních sněžných skútrů na trhu.
Všestrannost a jednoduchost, to jsou hlavní přednosti sněžného skútru Arctic Cat Bearcat 2000 LT. Tento cenově výhodný heavy-duty model vypadá jako plnokrevný skútr kategorie Touring, ale ve skutečnosti je to vynikající pracovně / cestovní skútr, který umí vzít pořádně za práci, ale nezkazí ani žádnou zábavu nebo výlet. Bearcat 2000 LT využívá mnoho technologií převzatých od svého bratrance, vrcholného modelu 5000 XT: pohonný systém ACT ™ Diamond Direct Drive ™, rám Twin Spar ™, přední pérování AWS ™ VII, elektronickou zpátečku a mnoho dalších prvků. Bearcat 2000 LT je poháněn extrémně spolehlivým, ventilátorem chlazeným 2-taktním motorem o objemu 565 ccm s čistým chodem a elektrickým startováním, který na pás Ripsaw 381 x 3835 mm posílá 60 koní.

Cena: 249 900 Kč včetně DPH

BEARCAT 570 XT
Spolehlivý parťák pro těžkou práci i pohodlný cestovní skútr. Vždy je na něj spolehnutí, nikdy nezkazí žádnou zábavu. Je univerzální, jednoduchý, s vysokou užitnou hodnotou a za přitažlivou cenu. Konstrukčně shodný s naším špičkovým Z1 XT, je hlavní rozdíl v motorech - Bearcata 570 XT pohání spolehlivý vzduchem chlazený dvoutaktní dvouválec o výkonu 62 koní. Široký pracovní pás jsme vzadu vybavili patentovaným výkyvným systémem Articulating Rear Suspension ARC, díky kterému si můžete podvozek Bearcata nastavit podle toho, jestli budete tahat naložené sáně nebo řádit v hlubokém sněhu.
Přidejte si k tomu možnost jezdit ve třech, nebo místo třetí sedačky namontovat velkou nákladní přepravku, připočtěte si k tomu bohatou "XT" výbavu, a dostanete jeden z nejuniverzálnějších sněžných skútrů na trhu.

Cena: 279 990 Kč včetně DPH

M8000 153" HCR
Špičkový závodní Mountain skútr
Arctic Cat M8000 153 HCR je nejlepší závodní skútr do prudkých horských svahů a hlubokého sněhu, jaký Arctic Cat může ve třídě hardcore Mountain skútrů nabídnout. Vyvinutý pro agresivní jízdu, se špičkovým pérováním FOX FLOAT 2 a brutálně silným motorem má M8000 153 HCR závodění v krvi i v názvu - HCR znamená Hill Climb Racer.
Lehký a extrémně pevný podvozek ProClimb vydrží i skoky z vysokých převisů. Radikální snížení hmotnosti a systematická eliminace míst, kde by se na podvozku mohl za jízdy tvořit sníh a led přineslo hravou ovladatelnost a přesné řízení při hledání cesty mezi stromy.
M8000 HCR 153 je třída sama pro sebe, špičkový závodní skútr pro opravdové specialisty.

Cena: 369 990 Kč včetně DPH

BEARCAT 5000 XT GS
Pracovně/cestovní sněžný skútr speciálně vybavený pro úpravu běžeckých tratí
Bearcat 5000 XT Groomer Special je pracovní varianta jednoho z nejsofistikovanějších a nejinovativnějších pracovně/cestovních sněžných skútrů současnosti - Bearcata 5000 XT. Groomer Special má všechny skvělé vlastnosti originálního Bearcata - robustnost, silný čtyřtaktní motor s nízkou spotřebou paliva a čistým chodem, 50 cm široký pás, zadní pérování Articulating Rear Suspension, vynikající ovladatelnost a bohatou základní výbavu. Stejně jako Bearcat 5000 XT, také Groomer Special spojuje práci s pohodlím, avšak navíc je speciálně vybaven pro úpravu běžeckých tratí. Můžete za něj zapojit závěsného nebo návěsného stopaře, který příznivěji rozkládá hmotnost a zatížení skútru v podélném směru. Bearcat 5000 XT GS je vybaven velkým čelním plexištítem, zpětnými zrcátky a dalšími prvky zpříjemňujícími jízdu, ale tam, kde Bearcat 5000 XT nabízí prostor pro jednoho nebo dva cestující, má Groomer Special vysoký výstražný LED maják a konzolu se spínači pro ovládání stopaře. K dispozici je také 12V zásuvka a Arctic Cat dokonce vybavil Groomer Special silným předním navijákem, který lze ovládat ze sedadla řidiče.

Cena:
439 900 Kč včetně DPH

M8000 153" SNO PRO Limited ES
Ultimativní sportovní / závodní sněžný skútr pro agresivní jízdu v hlubokém prašanu a nepřekonatelnou stoupavost v příkrých svazích
M 8000 153" Sno Pro Limited ES je nabitý moderními technologiemi - extrémně silný motor 8000, podvozek ProClimb ™, elektrický startér, pérování Fox Float 3 nebo elektronická zpátečka. Významné úspory hmotnosti snížily hmotnost skútru o více než 8 kg, ale ještě větší úspory si všimnete za jízdy. Inženýři Arctic Cat se soustředili na omezení hromadění sněhu a ledu, takže hmotnost M 8000 153" Sno Pro Limited ES je při jízdě vyšší jen o 4% oproti 15 % -17 % u konkurence. To dělá z M 8000 při jízdě jeden z nejlehčích sportovních skútrů současnosti. M8000 153" Sno Pro Limited ES je poháněn brutálně silným kapalinou chlazeným dvoutaktním dvouválcem 8000 s obrovským točivým momentem, který na zadní pás Power Claw 381 x 3886 x 6,6 posílá více než 160 koní.
Modely Limited mají rozšířenou výbavu: přední nárazník ProClimb, zadní brašnu, elektrický startér, držák na brýle a speciální grafiku Limited Edition.

Cena:
379 900 Kč včetně DPH

M8000 153" KINCAID Limited
Ultimativní sportovní / závodní sněžný skútr pro agresivní jízdu v hlubokém prašanu a nepřekonatelnou stoupavost v příkrých svazích. Limitovaná edice žijící legendy, mistra světa Roba Kincaida s vytrhávací pojistkou
M 8000 153" Rob Kincaid Special Edition je nabitý moderními technologiemi - extrémně silný motor 8000, podvozek ProClimb ™, pérování Fox Float 3 nebo elektronická zpátečka. Významné úspory hmotnosti snížily hmotnost skútru o více než 8 kg, ale ještě větší úspory si všimnete za jízdy. Inženýři Arctic Cat se soustředili na omezení hromadění sněhu a ledu, takže hmotnost M 8000 153" Rob Kincaid Special Edition je při jízdě vyšší jen o 4% oproti 15 % -17 % u konkurence. To dělá z M 8000 při jízdě jeden z nejlehčích sportovních skútrů současnosti.
M 8000 153" Rob Kincaid Special Edition je poháněn brutálně silným kapalinou chlazeným dvoutaktním dvouválcem 794 ccm s obrovským točivým momentem, který na zadní pás Power Claw 381 x 3886 x 6,6 posílá více než 160 koní. Speciální grafika Rob Kincaid Special Edition.

Cena:
389 900 Kč včetně DPH

BEARCAT 5000 XT Limited
Luxusní univerzální třísedadlový pracovně/cestovní sněžný skútr s bohatou základní výbavou
Plný špičkových technických řešení je Bearcat 5000 XT Limited jedním z nejuniverzálnějších a nejpromyšlenějších sněžných skútrů současnosti. Bearcat 5000 XT Limited přináší to nejlepší z obou světů: jako výkonný pracovní skútr má vše potřebné, aby profesionálně zvládal těžkou práci: je robustní, má moderní silný čtyřdobý motor s nízkou spotřebou paliva, široké lyžiny, 50 cm široký pracovní pás s pozoruhodným záběrem a výkyvnou zadní částí podvozku - Articulating Rear Suspension. Ale zároveň Bearcat 5000 XT Limited poskytne až třem jezdcům veškerý komfort luxusního cestovního skútru: sametově hladký chod čtyřdobého motoru bez nepříjemného dvoudobého zápachu, elektrické vyhřívání, vysoké plexi, odolné nárazníky, tažné zařízení a špičkovou ovladatelnost jako u sportovních modelů. Bearcat 5000 XT Limited - nejsofistikovanější a nejuniverzálnější sněžný skútr, jaký kdy Arctic Cat vyrobil.

Cena: 419 900 Kč včetně DPH


ZR 120
Dětský sněžný skútr ideální pro začínající malé piloty jako první skútr.
Dá vašemu juniorovi hodiny a hodiny zábavy, a zároveň jej naučí jezdit ve sněhu. S atraktivním designem, vycházející z velkých sportovních skútrů Arctic Cat, si tento malý a snadno ovladatelný skútr získá srdce každého malého závodníka. A se spolehlivým 4-taktním motorem o objemu 123 ccm, snadným ovládáním jen brzdou a plynem, zadním zavěšením Slide Rail, výkonným předním a zadním světlem, vytrhávací pojistkou a bezpečnostní vlajkou máte jako rodič jistotu, že vaše ratolest bude jezdit v bezpečí.

Cena: 89 990 Kč včetně DPH