Jiří Moravec
Ke Skalce 1002
561 69  Králíky

+420 607 667 233
motocentrumkralikyseznam.cz

www.motokraliky.cz
www.moto-benelli.cz
Ruská odolnost spojená s moderní technologií a neskutečnou výdrží

Obě verze pracovních čtyřkolek, jak 650 tak 850 pohání silný dvouválcový motor V-Twin s přímým vstřikováním paliva. Stels myslí i na děti a tak v nabídce nebude chybět ani malá dětská čtyřkolka s motorem o obsahu 100cc.
Představení továrny a výroby čtyřkolek Stels:
Příběh, který začal psát historii ruské pracovní čtyřkolky Stels Guepard:
STELS GUEPARD 800 V-Twin v akci:
Nikdo by asi nečekal, že po létech nadvlády čínských výrobců, vyroste továrna na výrobu čtyřkolek jinde, než v této části světa. Představujem vám nového výrobce čtyřkolek a sněžných skútrů, Ruskou společnost Velomotors a jejich produkty Stels...
...více na odkaze v článku Quadmanie...
Máte dotaz? Napište nám:

- Vyplňte mailový kontakt na Vás
- Vepište Váš dotaz
- Opište spam kod
- Odešlete

Nezapomeňte připsat jakého modelu se Váš dotaz týká!
http://company.velomotors.ru/
Guepard 800i V-Twin Trophy  předváděcí model SKLADEM !!!
authorized dealer
Měli jsme možnost zúčastnit se jednoho z prvních testování čtyřkolek STELS:
STELS GUEPARD 650i V-Twin (pro více informací o stroji klikni na obrázek)
Je nejslabší z Guepardů a přesto nepostrádá nic ze své hbitosti, odolnosti a možností všestranného využití. Jedinečný moderní design, přehledná palubní deska, vysoce kvalitní použité materiály, elektroinstalace odolná proti vlhkosti i vysoko postavené sání dělá ze čtyřkolky nadstandardně odolnou a schopnou překonávat všechny překážky, včetně těch vodních. Odendavací, odpružené a dvouúrovňové sedadlo, nebo prodloužené a vysoko postavené nášlapy poskytují oběma pasažérům dostatek prostoru i výborný výhled náročnému spolujezdci, který mu poskytuje neskutečné pocity z jízdy v přírodě. Guepard 650i ve třech verzích výbavy: Standard , Trophy a Trophy EPS .

Cena NA DOTAZ
… dle výbavy
STELS GUEPARD 800i V-Twin (pro více informací o stroji klikni na obrázek)
Nejstarší z Guepardů, odstartoval nebývalý zájem a pozornost všech, co se kolem čtyřkolek pohybují. Díky nadčasovému atraktivnímu designu, výkonnému dvouválcovému motoru a skutečnosti, že je vůbec první ryze ruskou čtyřkolku se stal Guepard 800 v Rusku a pak i v dalších zemích nejvíce vyhledávaným ATV. Každý ho chtěl alespoň spatřit na vlastní oči, nebo slyšet lahodný zvuk kultivovaného dvouválce. Není divu, že se stal rychle neprodávanější čtyřkolkou v Rusku. Sebral tak prvenství zavedeným a v Rusku tvrdě testovaným značkám. Testy v Rusku nemají s těmi u nás mnoho společného. Přes plasty se přejíždí terénními auty, střílí ze do nich ze samopalu. Čtyřkolky se po řidítka boří v bažinách, šplhají se v nadmořských výškách stejných, jako u nás spatříte tak dopravní letadla, nebo jezdí na Sibiři v mrazech, o kterých se nám ani nezdá.

Cena NA DOTAZ
… dle výbavy
STELS GUEPARD 850i V-Twin (pro více informací o stroji klikni na obrázek)
Nový motor s ještě větším obsahem a výkonem. Pracovní čtyřkolka s dvouválcovým motorem V- Twin o obsahu 850cc a výkonem parádních 71 koní. Elektrický posilovač řízení EPS, vstřikování paliva EFI Delphi, pohon všech kol, uzávěrka diferenciálu. Ruská odolnost, vynikající zpracování a použité materiály. Neskutečně pohodlná a výkonná čtyřkolka. V základní výbavě již tak nabušené čtyřkolky nechybí dokonce ani plnohodnotný duralový kryt celého podvozku. Jednoznačně největší čtyřkolka na trhu s neskutečně pohodlným podvozkem.

Ceny od 308.990 Kč vč. DPH
… dle výbavy

STELS dětská ATV 50 2T (pro více informací o stroji klikni na obrázek)
Když si kupujeme dospěláckou čtyřkolku, koukáme aby byla kvalitní, hned se nám nerosypala a prostě a dobře aby s ní byl člověk spokojenej. Přesně takhle a ještě přísněji bychom měli koukat na výběr čtyřkolky pro ty, kteří tomu moc nerozumí a to nejdůležitější, chceme aby se jim nic nestalo, tak je třeba koukat hlavně na bezpečnost, protože to jsou přeci naši miláčci. Stels právě na tyto věci dbá. Můžete tak čekat, že kupujete dobře fungující a bezpečnou dětskou čtyřkolku.

Cena 39.990 Kč vč. DPH

V nabídce budou čtyři modely čtyřkolek v různých výbavách:

STELS GUEPARD 650i V-Twin.
STELS GUEPARD 800i V-Twin
STELS GUEPARD  850i V-Twin.
STELS GUEPARD dětská 50 2takt
S K L A D E M
předváděcí model
klikni