Jiří Moravec
Ke Skalce 1002
561 69  Králíky

+420 607 667 233
motocentrumkralikyseznam.cz

www.motokraliky.cz
www.moto-benelli.cz
authorized dealer
SYM je jedním z největších výrobců skútrů na světě. Pochází z Tchaj-wanu.
Dnes se společnost těší obrovskému úspěchu po celém světě, moderní továrny s 2400 zaměstanci.
Neustále investice do dalšího vývoje a výzkumu, aby mohli plnit závazek vůči Vám, váženým zákazníkům, a pravidelně představovat nové a ještě lepší produkty.
Skútry 50 ccm
Skútry 125 ccm
Skútry nad 125 ccm
Motocykly
Back
Next
Test SYM SYMPHONY SR 125 na www.skutrportal.cz

Elegantní skútr na velkých kolech má ve své nabídce snad každá větší značka.
Jednou z nich je i tchajwanský SYM, který se svým modelem SYMPHONY rozhodně nezůstává nikde pozadu. Ba co víc, jsou věci, v kterých nechává „konkurenci“ daleko za sebou.
Test SYM GTS Joymax 125i Start&Stop na www.skutrmania.cz

Na český trh právě přichází stopětadvacítka, která kromě dalších moderních funkcí obsahuje systém Start&Stop automatického vypínání motoru při stání a automatické nastartování při rozjezdu. To zatím na trhu nabízel pouze městský skútr Honda PCX, nyní se k ní přidává tchajwanský SYM, který ovšem tuto technologii zabudoval do pořádného maxiskútru.


Test SYM FIDDLE II 125 na www.skutrmania.cz
Móda retra ještě zdaleka není na ústupu, naopak se stále vyrábí nové retro skútry, připomínající slavnou Vespu. SYM letos představuje opravdové unikum retro skůtrů. Skútr s atraktivním designem, zpracováním na nejvyšší úrovni a bez sebemenších kompromisů.


Hledáte praktický a levný menší skútr a jde vám o sportovní charakter a o to, abyste od semaforů vždy bezpečně vyrazili jako první?
Pak rozhodně čtěte dál…


Test SYM JET 4 125 na www.skutrmania.cz

SYM FIIDDLE II 125 vs. SYM JET 125 4T
Taiwanskou značku SYM není nutné dlouze představovat, neboť se na českém trhu již docela zabydlela. Patří pod křídla koncernu Hyundai (vyrábí pro něj automobilové motory). U nás je známa zvlášť svou širokou nabídkou skútrů, které si získávají příznivce především příznivým poměrem výkon/kvalita/cena. I u obou testovaných Symů byla největším lákadlem cena - jen pár Palackých přes 40 tisíc.
Co za tyhle můžete dostat?
Test SYM HD 125 na www.skutrmania.cz
Opravdové jaro je ještě přeci jen pár týdnů před námi, redakce Skutrmanie ale rozhodně zimním spánkem nespí a připravila pro vás první test letošního roku. Do rukou se jí dostal u nás nejúspěšnější model od taiwanského Symu HD 125.

S taiwanskými výrobci skútrů je třeba počítat už nějakou dobu. Nikdo ale nečekal, že se tak rychle usadí i v segmentu luxusních skútrů velkých objemů. Představenou novinkou je třístovka určená na rozdíl od dvěstěpadesátek GTS především do města.
Test SYM CITYCOM 300 na www.skutrmania.cz

Máte dotaz? Napište nám:

- Vyplňte mailový kontakt na Vás
- Vepište Váš dotaz
- Opište spam kod
- Odešlete

Nezapomeňte připsat jakého sortimentu se Váš dotaz týká!
Test SYM FIDDLE III 125 na www.skutrmania.cz
Fiddle přišel na svět již v roce 2008, v roce 2010 dostal inovovaný motor se vstřikováním, který jsme také odzkoušeli v redakčním testu a dokonce jsme s ním vyrazili na zimní Elafantreffen. A nyní máme v ruce třetí generaci - jaké má silné a jaké slabší stránky? Inovovaný výkonnější motor a atraktivnější dvoubarevný design s kufrem v barvě stroje v ceně, to jsou hlavní změny Fiddle III.