Jiří Moravec
Ke Skalce 1002
561 69  Králíky

+420 607 667 233
motocentrumkralikyseznam.cz

www.motokraliky.cz
www.moto-benelli.cz
Vybírejte z naší nabídky čtyřkolek Taiwanské značky ACCESS MOTOR

Doplňky Access na www.motokraliky.cz/doplnky_ACCESS.html
Víte, že:

Výrobky této dravé taiwanské firmy se řadí mezi špičku své kategorie a to hlavně kvalitou zpracování a použitých materiálů. Každý nový model je nejdříve podroben několikaměsíčním náročným testům, na čtyřkolkách Access najdete pouze značkové pneumatiky, japonská ložiska a kola, karburátory od známého japonského výrobce Mikuni, mnoho dalších komponentů pochází od věhlasných světových firem.


A jaký je rozdíl mezi čínskými a tchajwanskými čtyřkolkami?

Rozdíl je v kvalitě konstrukce, kvalitě používaných materiálů a zejména kvalitě výroby. Sice i v Číně se sem tam najde výrobce, který je o trochu kvalitnější než šedý průměr, ale ani tyto výjimky nesnesou srovnání se čtyřkolkami vyrobenými na Tchajwanu. Když jsme si před lety vybírali zahraničního partnera, navštívili jsme továrny všech předních čínských i tchajwanských výrobců. Mohli jsme se tenkrát domluvit s kterýmkoliv čínským výrobcem, nás ale jednoznačně upoutal Tchajwan. Nejen pro ten propastný rozdíl v kvalitě výroby i konstrukce, ale také proto, že lidé na Tchajwanu měli daleko větší zájem o věc, chtěli jít technicky a kvalitou dopředu, neměli jen zájem o to, kolik kontejnerů odeberete a pokud možno bez záruky.

Pokud se podíváme na světovou produkci čtyřkolek, na jejich kvalitu a úroveň péče o zákazníka, tak nejvýše stojí čtyřkolky prestižních amerických, japonských a evropských výrobců. Ty jsou ovšem také velmi drahé. Na zcela opačném konci stojí čtyřkolky čínské výroby. Jsou za velice nízkou cenu, ale velice nízká je také jejich kvalita. A už vůbec neshromažďují informace z trhu, mají problémy s reklamacemi a často je problémem i zásobování náhradními díly. Uprostřed mezi těmito dvěma skupinami jsou pak čtyřkolky tchajwanské. Ty se svojí kvalitou, konstrukcí, designem a úrovní péče o zákazníka přibližují čtyřkolkám prémiových značek, ovšem cenově stále zůstávají na velice příznivých hladinách.

Příčiny lepší kvality tchajwanských čtyřkolek před čínskými jsou dány i historickým vývojem. Občas si lidé tyto dvě země pletou, někdy jsou házeny do jednoho pytle záměrně. I oficiální názvy obou zemí jsou si podobné. Čína,neboli Čínská lidová republika, se anglicky nazývá People´s Republic of China, zkratka je PRC, zatímco oficiální název Tchajwanu je Republic of China, ve zkratce ROC. Ostrov Taiwan politicky pořád spadá pod Čínu, ale dlouho se snaží o jediné - odtrhnout se od ní.

Zatímco Čína byla od roku 1911 až do konce druhé světové války, kdy přišli k moci komunisté, zmítaná v bojích mezi komunisty, nacionalisty a místními válečníky, Taiwanu vtiskli tvář Japonci, kteří tu před válkou vládli plných padesát let. A právě zde se bere rozdíl mezi mentalitou číňanů a tchajwanců, který se promítá i do výroby. Dnešní Tchajwanci mají daleko blíže k Japonsku, než k Číně. Mentalita tchajwanců se odráží ve větším důrazu na kvalitu, citu na detail, mají jiná měřítka na to, co smí a co už nesmí opustit brány jejich továrny, ať co do kvality výroby nebo kvality konstrukce.

Pokud nemáte tu zkušenost, pokud chcete čtyřkolku víc opravovat než na ní jezdit, anebo ji používat s permanentním rizikem, že vás někde nepojízdného nechá, je to samozřejmě vaše volba. Ale až zjistíte, že takhle už to prostě dál nejde, rádi vás přivítáme u nás, ve světě kvalitních tchajwanských čtyřkolek…

http://www.accessmotor.com.tw/
Máte dotaz? Napište nám:

- Vyplňte mailový kontakt na Vás
- Vepište Váš dotaz
- Opište spam kod
- Odešlete

Nezapomeňte připsat jakého sortimentu se Váš dotaz týká!
authorized dealer
Back
Next

ACCESS DRR 100 REVERSE
cena 74 990 Kč vč.DPH

Jedna z nejpropracovaněj
ších dětských čtyřkolek pro nejmladší piloty a budoucí šampiony, širší a stabilnější než většina ostatních dětských modelů. S velmi hravým a snadným ovládáním, nízko položeným těžištěm, automatickou převodovkou a elektrickým startováním je továrnou na zábavu pro aktivní děti. Silnou stránkou je i motor s vysokou rezervou výkonu. Ten můžete pro začátek omezit, ale díky objemu 90ccm má DRR 100 potenciál pro další rozvoj mladého pilota, takže ho ani po čase nepřestane bavit tak jako padesátka. Další výhodou je zpátečka, která vašemu dítěti umožní dostat se samo ze svízelné situace. Barva černá, bílá.
ACCESS WARRIOR 450
aktuálně bohužel nedostupná

Ostrá sportovní
čtyřkolka s vysokovýkonným motorem a špičkovým podvozkem osazeným kvalitními komponenty. Čtyřdobý jednoválcový motor se může pochlubit výkonem 52 koní, účinné kotoučové brzdy, nastavitelné nitrogenové racingové tlumiče G2 s oddělenou nádobkou Piggyback, vysoké zdvihy pérování a moderní atraktivní vzhled dělají z Warriora 450 jednu z nejoblíbenějších sportovních čtyřkolek na trhu. Barva bílá.
ACCESS TOMAHAWK SP400
cena 164 990 Kč vč.DPH

Rychlý a spolehlivý TOMAHAWK 400 hravě zvládne jakýkoli terén, ostrou sportovní jízdu i příjemné víkendové projížďky volnou krajinou. Stabilitu a obratnost podvozku, stejně jako výkonnost spolehlivého čtyřtaktního kapalinou chlazeného jednoválce SOHC ocení nejen začínající, ale i zkušení jezdci. Sportovní pneumatiky v kombinaci s nízkým těžištěm a širokým rozchodem dávají této čtyřkolce optimální trakci v každých podmínkách. Díky své spolehlivosti, robustnosti, ovladatelnosti a nenáročnosti na servis je tento model skvělou volbou pro zájemce o sportovní čtyřkolku za velmi příznivou cenu. Barva černá.
ACCESS SHADE 650i EXTREME
cena 199 990 Kč vč.DPH

Robustní obratná čtyřkolka, která vydrží i náročné nasazení. Všestranný stroj pro práci i zábavu si vás získá silným motorem a příjemnými jízdními vlastnostmi. Ve výbavě nechybí moderní kompozitní nosiče zavazadel, atraktivní litá kola, LED osvětlení, tažné zařízení nebo elektrický naviják. Barva šedá.
ACCESS DRR 100 RACE
aktuálně bohužel nedostupná

Špičková dětská a juniorská čtyřkolka pro mladé šampiony s kvalitním podvozkem, silným sportovně laděným motorem a odolnou konstrukcí, která je již v základu schopná sportovní jízdy a nasazení v závodech. Jedna z nejpopulárnějších dětských sportovních a závodních čtyřkolek na světě. Mimořádně široká stavba, kvalitní podvozek s velkými zdvihy pérování a výkonný tříkotoučový brzdový systém posunuje schopnosti vašeho dítěte na zcela novou úroveň. Barva bílá.
ACCESS DRR 100 MX PRO
aktuálně bohužel nedostupná

Absolutní špička dětského a juniorského čtyřkolkového závodění. Čtyřkolka profesionálně připravená pro závody, ověřená bezpočtem vítězství. Všechny komponenty jsou navzájem dokonale sladěné, takže už nemusíte nic složitě vymýšlet a nákladně vyvíjet. Čtyřkolka, která dominuje v dětských závodních seriálech v USA, v off-road maratonech i v dětském mistrovství v cross-country, vychází z modelu DRR 100 FOX Edition, ale navíc je opatřena těmi nejlepšími závodními doplňky, které lze sehnat. A to za cenu výrazně nižší, než kdybyste je kupovali samostatně. Barva bílá.
ACCESS DRR 100 FOX edition
aktuálně bohužel nedostupná

Nekompromisní juniorská závodní čty
řkolka se špičkovým závodním pérováním prestižní americké značky FOX. Díky špičkovému plně nastavitelnému podvozku s nejkvalitnějšími tlumiči na trhu bude váš mladý šampion výrazně rychlejší, bude porážet své soupeře snadněji a vyhrávat častěji. Základem čtyřkolky je model DRR100 Race. Barva bílá.
ACCESS MAX 800i
aktuálně bohužel nedostupná

Nová vlajková loď značky Access přichází s moderní technikou a jedním z nejsilnějších motorů ve třídě. Přidejte k tomu líbivý design s velkoplošnými světlomety, vyspělé technologie, vysokou praktičnost a  spolehlivost, a dostanete jednu z nejatraktivnějších nabídek na trhu. Obratný podvozek přesně reaguje na povely řízení, jízda je velmi příjemná a pohodlná. Elektricky přepínatelný pohon 2x4/4x4 s uzávěrkou předního diferenciálu si poradí s každou terénní výzvou. Bohatá standardní výbava zahrnuje atraktivní 14" alu kola, moderní LED osvětlení, tažné zařízení, naviják 2500lbs a robustní nosiče zavazadel vpředu i vzadu.
ACCESS MAX 800i LT EPS
aktuálně bohužel nedostupná

Nová vlajková loď značky Access přichází s moderní technikou, jedním z nejsilnějších motorů ve třídě, atraktivním designem, vyspělými technologiemi, vysokou praktičností a spolehlivostí. Prodloužený podvozek poskytuje dostatek místa řidiči i spolujezdci na samostatné sedačce. Účinný elektrický posilovač řízení usnadňuje práci, jízda je velmi příjemná a pohodlná. Elektricky přepínatelný pohon 2x4/4x4 se dvěma diferenciály zvládne každý terén a poskytuje snadné řízení a klidnou jízdu. Bohatá výbava zahrnuje atraktivní 14" alu kola, moderní LED osvětlení, tažné zařízení, naviják 2500 lbs a robustní nosiče zavazadel.