Jiří Moravec
Ke Skalce 1002
561 69  Králíky

+420 607 667 233
motocentrumkralikyseznam.cz

www.motokraliky.cz
www.moto-benelli.cz
Mezinárodní společnost Keeway vyrábí ty nejkvalitnější stroje
cenově se držící střední třídy již více než 15 let. Spolu s Benelli vyvíjí špičkový design a technologie pro ten největší požitek z jízdy. Kvalita a spolehlivost, to je Keeway.
Skútry 50 ccm
Skútry nad 50 ccm
Motocykly
Máte dotaz? Napište nám:

- Vyplňte mailový kontakt na Vás
- Vepište Váš dotaz
- Opište spam kod
- Odešlete

Nezapomeňte připsat jakého sortimentu se Váš dotaz týká!
authorized dealer
O značce:
Značka Keeway patří do čínské skupiny Qianjiang Group, byla založena v roce 1999 a za posledních deset let zažila obrovský rozmach. Pro mladou společnost jako je Keeway je to úžasný úspěch. Během posledních deseti let od svého založení, dobyla značka Keeway některé z nejtěžších trhů v Evropě, na což je náležitě hrdá. Úspěchy společnost připisuje především svým energickým a tvrdě pracujícím zaměstnancům, kteří se snaží o to, aby značka Keeway patřila mezi nejlepší. Členové nadnárodní společnosti jako je Keeway, pocházejí z celého světa, jsou různého přesvědčení, kultury a mají rozdílné hodnoty. Jednu věc však mají společnou: „poskytnout zákazníkům a klientům vynikající výrobky a kvalitu služeb“. Velké díky samozřejmě patří všem partnerům a prodejcům po celém světě, kteří jsou loajální a mají ke značce Keeway důvěru a také všem fanouškům za jejich vášeň pro tuto značku. Obchodní filozofií společnosti Keeway je a vždy bude neustálé vylepšování produktů a kvality služeb, do kterých vkládá veškeré své úsilí.
Proč Keeway?
Keeway je prémiová značka koncernu Qianjiang Group
Ročně vyrobí 1 200 000 strojů = největší čínský výrobce
Stoje Keeway jsou vyráběny v supermoderním výrobním závodě
o velikosti většího města (rozloha 670 000 m2 a 14 000
zaměstnanců)
Kvalitní, přesnou a spolehlivou výrobu zajišťují stroje, které
pochází z Německa, Itálie a USA
Každý nový stroj je navrhován v designérském studiu Benelli v
italském městě Pesaro (nákupem značky Benelli jsme získali ty
nejlepší italské designéry)
Členové nadnárodní společnosti Keeway pocházejí z celého
světa = globální spolupráce na nejvyšší úrovni
Díky výrobě v Číně jsme schopni nabídnout stroje za velmi
přijatelnou cenu
Kvalita našich strojů se však velmi zásadně liší od jakékoli jiné
čínské značky a dosahuje kvality těch nejlepších světových
značek
Nabízíme mnoho doplňků, které ostatní výrobci na trhu
neposkytují
Do strojů jsou integrovány důmyslné alarmy proti krádežím a
některé stroje mají navíc elektronické časovače
Na všechny stroje je poskytování dvouletá záruka s limitem 6000
km
Rozdíly oproti levné čínské konkurenci
Rámy - dlouhou životnost a pevnost zajišťuje ta nejkvalitnější ocel o síle 2 mm. Ostatní čínská konkurence používá poloviční tloušťku stěn rámů. Ano jsme dražší, ale naše rámy se vám nezkroutí a nepopraskají
Nátěry - tak jako na kvalitní japonské motocykly jsou na všechny modely Keeway aplikovány vícevrstvé nátěry nejkvalitnějšími barvami. Barvy jsou testovány v různých povětrnostních podmínkách, jsou odolné proti slunci a při velmi nízké teplotě. Ostatní výrobci používají méně kvalitní jednovrstvé barvy.
Plasty - oproti ostatním výrobcům, kteří používají recyklované plasty, jsou naše stroje vybaveny nejkvalitnější plasty vyrobené z ropy. Ano jsme dražší, ale použité plastové díly budou léta držet tvar, barvu a nebudou praskat. Stroje Keeway nezrezaví jako ostatní čínské stroje.
Baterie - stejně tak jako největší světoví výrobci motocyklů, používáme bezúdržbové značkové baterie Yuasa.
Elektrické rozvody - používáme voděodolné konektory určené pouze pro motocykly. Ostatní používají konektory pro automobily. Ano jsme dražší, ale naše elektrika vám bude vždy dobře fungovat a můžete se na ni spolehnout.
Osvětlení - nepoužíváme recyklované materiály, které velmi brzy ztratí své světelné schopnosti, ale pouze ty nejkvalitnější reflektory s dokonalým reflexním zrcadlem. Vše pro Vaši bezpečnost.
Karburátory - stroje Keeway jsou vybaveny originálními karburátory značky Mikumi, žádné levné a nespolehlivé kopie do našich modelů nemontujeme.
Historie značky Keeway
Značka KEEWAY byla založena v roce 1999 v Evropské unii. Díky své strategické geografické poloze na tomto kontinentu, se během následujících několika let značka KEEWAY rychle rozrostla do střední a východní Evropy. Úspěch z prvních let položil pevné základy pro její další rychlý rozvoj v Evropě. Od roku 2004 je značka doprovázena expanzí a exponenciálním růstem v celém evropském trhu. V roce 2007 se značka KEEWAY rozšířila do 37 evropských států. Ve stejném období je založeno dalších 6 dceřiných společností v Polsku, Itálii, Španělsku, Francii, Chorvatsku a Finsku. Během tohoto období bylo v Itálii také založeno centrum pro výzkum, vývoj a design (R & D Center). Během tohoto období si značka Keeway podmanila také důležité trhy v Americe. Dvě dceřiné společnosti byly založeny v USA a Venezuele. Na konci roku 2007 byla pokryta většina trhů na severu a jihu země. V Asii byla zřízena centrála přímo v Šanghaji, Číně, která zahrnuje i dceřiné společnosti ve Vietnamu a dalších 6 zemí střední a jihovýchodní Asie. Afrika je osmou zemí, která spadá pod celý koncern. Od roku 2009 se značka Keeway dále rozšiřuje do jiných částí světa. Rozvoj obchodní a servisní sítě po celém světě posunuly značku Keeway z evropské společnosti na skutečnou globální značku a multikulturní organizaci. Dělá to z ní společnost, která spojuje různé rasy, barvy pleti, kultury a víry. Každý den se společně snaží skupina energických lidí z celého světa o jediný úkol, kterým je dělat zákazníky značky Keeway spokojenějšími a poskytovat jim vynikající výrobky a služby.
Keeway se prezentuje ve více než 70 zemích světa