Jiří Moravec
Ke Skalce 1002
561 69  Králíky

+420 607 667 233
motocentrumkralikyseznam.cz

www.motokraliky.cz
www.moto-benelli.cz
Máte dotaz? Napište nám:

- Vyplňte mailový kontakt na Vás
- Vepište Váš dotaz
- Opište spam kod
- Odešlete

Nezapomeňte připsat jakého sortimentu se Váš dotaz týká!
Americká firma Segway za posledních 20 let vytvořila mnoho špičkových inovativních produktů, které doslova změnily svět. Segway je držitelem více než tisícovky zásadních patentů v oblasti konstrukce vozidel, zdravotnictví, samovyvažovacích technologií, elektronicky řízených pohonů, autonomního řízení a IOT / IOV technologií. Segway spolupracuje a dodává technologie předním světovým firmám jako Ford, BMW, GM, Ferrari, SEAT, Intel, Google, Amazon a dalším.

V roce 2018 byla založena samostatná divize Segway Technology Co., Ltd. na výzkum, vývoj, výrobu a prodej vozidel kategorie offroad - čtyřkolek, SSV a UTV. Obrovský technologický potenciál včetně hlavního vývojového offroadového centra v USA tvoří velmi kvalitní základ nové řady špičkových inovativních terénních strojů Segway.
Modely SEGWAY - klikni na obrázek čtyřkolky pro více informací:
nově i v naší nabídce
Historie:

1999
- Americký podnikatel, vynálezce a držitel mnoha čestných akademických titulů Dean Kamen zakládá v USA společnost Segway Inc.

2001 - Segway Inc. buduje evropskou továrnu a centrálu v Bedfordu ve Velké Británii.

2002 - Začíná prodej prvního osobního transportéru Segway PT v internetovém obchodě Amazon. Segway PT je časopisem Popular Science označen za „Nejlepší nový vědecký vynález roku“.

2003 - Segway podepisuje prestižní smlouvu s DARPA - agenturou amerického Ministerstva obrany pro pokročilé výzkumné projekty, která investuje do nových technologií důležitých pro národní bezpečnost USA.

2004 - Představen čtyřkolový koncept Segway. Segway Centaur, vybavený gyroskopem a senzorem náklonu, je předním americkým časopisem Time vyhlášen za jeden z „Nejlepších vynálezů roku 2004“.

2005 - Na trh přicházejí terénní modely Segway XT a Golf Transporter. Díky širokým pneumatikám se mohou bez problémů pohybovat jak po pevných cestách, tak v terénu.

2006 - Druhá generace modelu Segway PT přináší bezdrátové ovládání InfoKey a revoluční technologii LeanSteer - zatáčení náklonem řídítek do stran.

2008 - Během letních olympijských her 2008 v Pekingu bylo použito více než 100 Segwayů PT. Hlavním argumentem pro jejich použití jsou nulové emise a vysoká ohleduplnost k životnímu prostředí.

2009 - Na trh přicházejí modely Patroller pro policejní a pořádkové služby. Patrollery slouží od té doby v bezpečnostních složkách USA, Austrálie, Kanady, Velké Británie, Německa, Saudské Arábie a mnoha dalších zemí.

2011 - Segway Inc. rozšiřuje svůj obchodní model a formuje „Segway Experience Center Program“, který nabízí turistické exkurze ve spolupráci s firmou Segway Inc. Ta se nově stává také autorizovanou cestovní kanceláří.

2012 - Segway představuje ARTI, nejnovější prototyp plně robotické mobilní platformy RMP (Robotics Mobility Platform).

2014 - Segway zahajuje výrobu tříkolového transportéru Patroller SE-3 pro bezpečnostní složky, který vyniká kvalitou, spolehlivostí a inovativní technologií proti převrácení. Ve stejném roce Segway představuje také zmodernizované modely i2 SE a x2 SE.

2015 - Dochází ke strategickému spojení firem Segway a Ninebot. Nově vzniklá společnost se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej prostředků osobní přepravy na krátké vzdálenosti. Prvním společným produktem je revoluční osobní transportér MiniPRO, který umožňuje intuitivní řízení bez manuálního ovládání. Tržní kapitalizace nové společnosti je přes 60 mld. USD - víc než všechny čtyřkolkové firmy dohromady.

2018 - Segway jde do offroadu. Segway-Ninebot v USA zakládá samostatnou firmu Segway Technology Co., Ltd. na vývoj, výrobu a prodej vozidel kategorie offroad, terénních čtyřkolek, SSV, UTV a dalších produktů.

2019 - Americké terénní stroje Segway se poprvé představují veřejnosti. Na výstavě EICMA v Miláně vzbuzují nové modely s klasickými i zcela revolučními hybridními pohony mimořádnou pozornost.

2020 - Segway vstupuje na offroadový trh v České a Slovenské republice. Oficiálním zástupcem pro off-roadové produkty Segway se stává česká společnost Segway Powersports s.r.o.
TEST AUTOSALON PRIMA
klikni na obrázek pro první test v ČR Pepy Sršně v AUTOSALONu PRIMA
Klikni pro představení značky SEGWAY na portále Quadmania.cz