Jiří Moravec
Ke Skalce 1002
561 69  Králíky

+420 607 667 233
motocentrumkralikyseznam.cz

www.motokraliky.cz
www.moto-benelli.cz
Naše nabídka boxů GKA plastových na čtyřkolky...
Máte dotaz? Napište nám:

- Vyplňte mailový kontakt na Vás
- Vepište Váš dotaz
- Opište spam kod
- Odešlete

Nezapomeňte připsat jakého modelu se Váš dotaz týká!
Kovový koš k zadnímu nosiči čtyřkolky. Šířka 1040mm x délka 750mm x výška 160mm

Prvotřídní kvalita a odolnost, vyrobeno a testováno v Rusku!
Cena: 3.590 Kč vč. DPH

Video z velmi náročného zatěžkávajícího testu boxů GKA:
GKA-S304 Basic-Zadní box na čtyřkolku o objemu 75ltr.

Jeden z nejoblíbenějších boxů na světě. Nyní ještě více dostupná, ekonomická varianta Basic bez zámku s gumovými rychlopřeskami. Velice kvalitní těsnění proti vniknutí vlhkosti. Červené odrazky na bocích a v zadní části.
Součástí balení jsou U-spony k montáži na zadní nosič čtyřkolky. Dokoupitelné příslušenství k boxu GKA-S304: opěrka pro spolujezdce a trubkový přídavný nosič
Prvotřídní kvalita a odolnost, vyrobeno a testováno v Rusku!
Cena: 4.490 Kč vč. DPH

GKA-R301 Zadní box na čtyřkolku o objemu 80ltr.

Univerzální a praktický box GKA model R301 do kterého se vejdou až tři přilby je vybaven dvěma kovovými zámky a gumovým těsněním "D" profilu, které dělá box téměř hermeticky uzavřeným. Opěrka spolujezdce není součástí boxu, ale lze dokoupit. Vyroben z velmi odolného a houževnatého plastu. Univerzální použití pro téměř všechny ATV. Montáž pomocí "U" spojovacích částí k většině originálních nosičů. Box GKA R301 vypadá dobře téměř na každé čtyřkolce.
Prvotřídní kvalita a odolnost, vyrobeno a testováno v Rusku!
Cena: 4.590 Kč vč. DPH

GKA-R304 Zadní box na čtyřkolku o objemu 75ltr.

Jeden z nejoblíbenějších boxů na světě. Perfektní zpracování, velká odolnost použitých materiálů zaručuje dlouhou a bezproblémovou životnost výrobku. Box je vybaven kovovými zámky a také skvělou těsnící gumou po obvodu víka, která zajišťuje bezpečí pro váš náklad i za nepříznivého počasí.
Součástí balení jsou U-spony k montáži na zadní nosič čtyřkolky. Dokoupitelné příslušenství k boxu GKA-R304: opěrka pro spolujezdce a trubkový přídavný nosič Prvotřídní kvalita a odolnost, vyrobeno a testováno v Rusku!
Cena: 4.990 Kč vč. DPH


GKA-R303 Zadní box na čtyřkolku o objemu 96ltr.

Neskutečně praktický a prostorný box s objemem téměř 96 litrů je jedním z nejžádanějších boxů na světě. Díky zůžené základně pasuje na většinu originálních nosičů čtyřkolek. Právě díky svému velkému objemu je vhodný pro daleké expediční cesty, ale i všude tam, kam potřebujete převážet velké množství různých cajků. Box je vybaven dvěma kovovými zámky a také opěrkou pro spolujezdce. Výhodou je rovněž otevírání z místa řidiče, kdy k otevření boxu nemusíte slézat ze své čtyřkolky. Gumové těsnění je stejně jako u většiny boxů GKA profilu "D" a dokáže tak box téměř hermeticky ochránit před vlhkostí a prachem.
Připevnění pomocí přiložené univerzální montážní sady. Prvotřídní kvalita a odolnost, vyrobeno a testováno v Rusku!
Cena: 5.290 Kč vč. DPH
GKA-R305 Zadní box na čtyřkolku o objemu 80ltr.

Designový a skvěle zpracovaný box se dvěma zámky, kvalitním gumovým těsněním výborně pasuje zvláště na čtyřkolky Can-Am a Stels Guepard. Dokonale kopíruje zadní opěrku, nikde nepřekáží a navíc výborně vypadá.
Součástí balení jsou U-spony pro montáž k zadnímu nosiči čtyřkolky.
Prvotřídní kvalita a odolnost, vyrobeno a testováno v Rusku!
Cena: 5.490 Kč vč. DPH

GKA-C403 Zadní box na čtyřkolku o objemu 72ltr.

Box je rozdělen na dvě zamykací části, které jsou navzájem průchozí. Kvalitní gumové těsnění po celém obvodu zavíracích částí boxu zabraňuje jakémukoliv vniknutí vody. Opěrka spolujezdce je součástí boxu, stejně jako madla pro bezpečné držení se za jízdy. Vyroben z velmi odolného a houževnatého plastu. Tento box lze ještě dovybavit kryty rukou pro spolujezdce kdy mu například chrání ruce při průjezdu houštím.
Prvotřídní kvalita a odolnost, vyrobeno a testováno v Rusku!
Cena: 6.990 Kč vč. DPH


GKA-L500 Zadní box na čtyřkolku o objemu 200ltr.

Jednoznačně nejprostornější box na čtyřkolku s objemem 200 litrů. Box je ideálním na dlouhé výpravy a expedice. Vejde se Vám do něj fakt uplně všechno, třeba i Váš spolujezdec, když Vám cestou poleze na nervy. Kvalitní gumové těsnění po celém obvodu zabraňuje jakémukoliv vniknutí vody a nečistot. Box je vyroben z velmi odolného a houževnatého plastu. Univerzální použití pro téměř všechny ATV, montáž pomocí "U" spojovacích částí k většině originálních nosičů.
Prvotřídní kvalita a odolnost, vyrobeno a testováno v Rusku!
Cena: 6.990 Kč vč. DPH

GKA-C404 Zadní box na čtyřkolku o objemu 76ltr.

Box je rozdělen na dvě zamykací části, které jsou navzájem průchozí. Kvalitní gumové těsnění po celém obvodu zavíracích částí boxu zabraňuje jakémukoliv vniknutí vody. Opěrka spolujezdce je součástí boxu, stejně jako madla pro bezpečné držení se za jízdy. Vyroben z velmi odolného a houževnatého plastu. Univerzální použití pro téměř všechny ATV, montáž pomocí "U" spojovacích částí k většině originálních nosičů. Box GKA C404 je maximálně pohodlný box pro spolujezdce na čtyřkolce!
Prvotřídní kvalita a odolnost, vyrobeno a testováno v Rusku!
Cena: 7.290 Kč vč. DPH

Přídavné sedadlo spolujezdce GKA

Pasuje na všechny typy zadních boxů GKA z nabídky.
Cena: 790 Kč vč. DPH

GKA-G100 Zadní originální box na čtyřkolku Goes Iron+Cobalt, verze Max

Absolutně přesný, originální box na čtyřkolky Goes, modely Iron 450i, Cobalt 550i a taky starší 625tku. Pasuje na krátké i dlouhé verze a to když mají namontovánu zadní originální opěrku a madla pro spolujezdce. Na spodní straně je v podstatě obtisknutý zadní nosič těchto modelů, což Vám značně ulehčí montáž. Prostě pasuje jako pr... na hrnec :-)
Prvotřídní kvalita a odolnost, vyrobeno a testováno v Rusku!
Cena: 5.790 Kč vč. DPH

GKA-G200 Zadní originální box na čtyřkolku Goes Iron + Cobalt

Absolutně přesný, originální box na čtyřkolky Goes, modely Iron 450i, Cobalt 550i a taky starší 625tku. Pasuje na krátké i dlouhé verze v případě, že nemají namontovánu zadní originální opěrku a madla pro spolujezdce. O tento prostor je potom o dost prostornější, než model GKA-G100. Na spodní straně je v podstatě obtisknutý zadní nosič těchto modelů, což Vám značně ulehčí montáž. Prostě pasuje jako pr... na hrnec :-). Součástí i zadní opěrka.
Prvotřídní kvalita a odolnost, vyrobeno a testováno v Rusku!
Cena: 6.490 Kč vč. DPH

GKA-ST200 Zadní originální box pro čtyřkolky STELS Guepard

Prvotřídní kvalita a odolnost, vyrobeno a testováno v Rusku!
Cena: 6.990 Kč vč. DPH

Opěrka na zadní plastový box GKA

Pasuje na všechny typy zadních boxů GKA z nabídky.
Cena: 790 Kč vč. DPH

Kryty rukou pro vašeho spolujezdce k zadnímu boxu GKA, typ C403

Pasuje na všechny typy zadních boxů GKA z nabídky.
Cena: 890 Kč vč. DPH
GKA-G001 Přední originální otevřený box na čtyřkolku Goes Iron+Cobalt všechny verze

Hodně precizně zpracovaný a hlavně absolutně přesný, otevřený box na čtyřkolky Goes, modely Iron 450i, Cobalt 550i a taky starší 625tku. Na spodní straně je v podstatě obtisknutý přední nosič těchto modelů. Po obvodu vrchní části spousta oček na přichycení síťky. K boxu je přiložena sada upínacích prvků pro montáž na stálo a taky sada pro rychloupnutí a stejně rychlý sundání. V boxu jsou otvory pro odtok vody.
Cena: 2.990 Kč vč. DPH