Jiří Moravec
Ke Skalce 1002
561 69  Králíky

+420 607 667 233
motocentrumkralikyseznam.cz

www.motokraliky.cz
www.moto-benelli.cz
Máte dotaz? Napište nám:

- Vyplňte mailový kontakt na Vás
- Vepište Váš dotaz
- Opište spam kod
- Odešlete

Nezapomeňte připsat jakého sortimentu se Váš dotaz týká!
FF322 Concept II
Tichá, aerodynamicky optimalizovaná integrální přilba s integrovanou sluneční clonou
Bezpečná skořepina z termoplastického HPTT kompozitu odolného vůči UV záření. Integrovaná vysouvatelná vnitřní sluneční clona zaručuje optimální vidění za všech světelných podmínek. Dokonalé přizpůsobení hlavě díky dofukování lícnic integrovanou ruční pumpičkou AIR-GO. Lexanové plexi má zvýšenou odolnost proti poškrábání a je kompatibilní s folií Pinlock. Dokonalý kontakt plexi s těsněním snižuje aerodynamický hluk v přilbě. Vysoký uživatelský komfort zajišťuje účinný ventilační systém In&Out. Komfortní antibakteriální interiér z hypoalergenních materiálů je plně vyjímatelný a pratelný. Nově tvarovaný nosní deflektor minimalizuje mlžení plexi při nižších teplotách. Pohodlné zapínání mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou.
Homologace: ECE 22.05
Velikosti: XS - S - M - L - XL - XXL
Barvy: matná černá / lesklá bílá
Cena: 3 999 Kč včetně DPH

FF352 Rookie Fluo
Tichá integrální přilba pro motocykly v atraktivním designu
Tato integrální přilba s vynikajícím poměrem kvality a ceny se může pochlubit mnoha špičkovými technologiemi - bezpečnou kompaktní skořepinou z termoplastického HPTT kompozitu odolného vůči UV záření, laserem vyřezávanou výstelkou, opticky korektním plexištítem z Lexanu se zvýšenou odolností proti poškrábání a přípravou pro folie Pinlock zabraňující zamlžování. Komfortní antibakteriální interiér z hypoalergenních materiálů je plně vyjímatelný a pratelný. Účinný nosní deflektor a systém větrání In&Out s uzavíratelnými ventilační otvory vpředu a vzadu. Pohodlné zapínání mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou.
Homologace: ECE 22.05 Velikosti: XS - XXL
Barvy: lesklá bílo-černá / černo-žlutá

FF396 CR1 TRIX carbon
Špičková sportovní a závodní karbonová přilba nejvyšší třídy
pro jezdce vyžadující nejvyšší úroveň komfortu a bezpečnosti.

High-endová sportovní a závodní přilba FF396 CR1 TRIX Carbon pro sportovní jezdce, okruhové ježdění a závodníky přesvědčuje špičkovou kvalitou, použitím nejmodernějších technologií, systémem Air-Go, vysokou úrovní zpracování a vynikajícím poměrem bezpečnosti, výbavy a ceny. Přilba má vynikající aerodynamiku při velmi vysokých rychlostech. Odlehčená karbonová skořepina s exkluzivní širokou šachovnicovou vazbou karbonových pramenů, široké zorné pole a vícedílná výstelka s diferencovanou hustotou EPS pro lepší absorpci energie, která může být generována v důsledku nárazu, dává helmě vysokou míru bezpečnosti. Větrání systémem In&Out s uzavíratelnými vstupy a extraktory, komfortní, antibakteriální, vyjímatelný a pratelný interiér, anatomické lícnice s dofukovacím systémem AIR-GO. Vysoká kvalita výroby a vysoce kvalitní materiály. Zapínání dvojitými D-kroužky.
Fólie Pinlock® pro snižení zamlžování je součástí balení!
Homologace: ECE 22.05 Velikosti: XS - XXL
Barva: Titanium / Big Carbon
Cena: 5 599 Kč včetně DPH

FF396 CT2 Carbon TT
Špičková karbonová přilba nejvyšší třídy pro jezdce vyžadující nejvyšší úroveň komfortu, bezpečnosti a technologií.
High-endová sportovní silniční přilba FF396 CT2 přináší závodní karbonové technologie do třídy prémiových silničních sportovních přileb. Silniční motocyklová přilba LS2 FF396 Carbon CT2 Single Mono kromě sportovního aerodynamického designu, identického s vrcholnou FF396 CR1, a karbonové skořepiny s exkluzivní širokou šachovnicovou vazbou karbonových pramenů nabízí navíc celou řadu praktických funkcí, které oceníte v každodenním životě - vnitřní vysouvatelnou 3D sluneční clonu, větrací systém In&Out s regulovatelnými vstupy a zadními extraktory, komfortní, antibakteriální, vyjímatelný a pratelný interiér nebo anatomické lícnice s dofukovacím systémem AIR-GO. Vysoká kvalita výroby a vysoce kvalitní materiály. Zapínání dvojitými D-kroužky.
Fólie Pinlock® pro snižení zamlžování je součástí balení!
CT2 získala velmi vysoké hodnocení v testech Sharp - 4 hvězdičky.
Homologace: ECE 22.05 Velikosti: XS - XXL
Barvy: matná černá, lesklá černá, lesklá bílá
Cena: 5 599 Kč včetně DPH

FF351  Atmos - DOPRODEJ
Pohodlná kvalitní integrální přilba střední třídy z polykarbonátu pro silniční a cestovní motocykly.
Vynikající poměr hodnoty a ceny. Špičková kvalita zpracování, atraktivní design a kvalitní lakování. V bezpečné skořepině z kompozitního HPTT polykarbonátu je aerodynamicky čistě integrován ventilační systém In & Out s předními větrací otvory a zadními extraktory. Čiré, opticky přesné 3D plexi s přípravou pro Pinlock je odolné proti poškrábání a poskytuje jasný výhled ve dne i v noci.
Homologace: ECE 22.05
Velikosti: XS - S - M - L - XL - XXL

Cena: 2 799 Kč včetně DPH

FF351  Action - DOPRODEJ
Pohodlná kvalitní integrální přilba střední třídy z polykarbonátu pro silniční a cestovní motocykly.
Vynikající poměr hodnoty a ceny. Špičková kvalita zpracování, atraktivní design a kvalitní lakování. V bezpečné skořepině z kompozitního HPTT polykarbonátu je aerodynamicky čistě integrován ventilační systém In & Out s předními větrací otvory a zadními extraktory. Čiré, opticky přesné 3D plexi s přípravou pro Pinlock je odolné proti poškrábání a poskytuje jasný výhled ve dne i v noci.
Homologace: ECE 22.05
Velikosti: XS - S - M - L - XL - XXL
Barvy: lesklá červená

Cena: 2 699 Kč včetně DPH

FF323 Arrow - Yonny Hernandez
Moderní závodní motocyklová Tri-kompozitní přilba v designu Yonnyho Hernandeze
Moderní závodní motocyklová Tri-kompozitní přilba FF323 ARROW R je vyvinutá ve spolupráci s jezdci, kteří používají přilby LS2 v nejvyšším světovém silničním šampionátu MotoGP jako Yonny Hernandez nebo Isaac Viňales (Moto3). Aerodynamická skořepina v atraktivním designu pilota MotoGP Yonnyho Hernandeze je vyrobená z hi-tech kompozitních materiálů - karbonu, kevlaru a skelného laminátu. Přilba má nejširší zorné pole na trhu, které přináší vyšší aktivní bezpečnost a vysoký jízdní komfort. Snadné a šetrné snímání přilby při nehodě zaručuje revoluční systém rychlého vyjímání lícnic "Emergency Release System“, které jsou v přilbě magneticky uchycené. Vnitřní výstelka EPS s diferencovanou hustotou pro vysokou absorpci energie nárazu. Snadno vyjímatelné opticky korektní závodní plexi z Lexanu tloušťky 2,5 mm je opatřené úpravou proti poškrábání a přípravou pro strhávací folie. Účinná ventilace In&Out s nosním deflektorem a bradovým difuzorem nastavitelným do dvou poloh. Komfortní interiér z antibakteriálních materiálů je plně vyjímatelný a pratelný. Závodní zapínání dvojitými D-kroužky. Hmotnost pouze 1390g.

Folie Pinlock® Max Vision zabraňující zamlžování v ceně!
Homologace: ECE 22.05 Velikosti: S - M - L - XL
Cena: 7 999 Kč včetně DPH

FF323 Arrow - Isaac Viñales
Moderní závodní motocyklová kompozitní přilba
v designu: Moto GP Replika / Isaac Viñales
Špičková závodní a sportovní helma pro závodníky a náročné jezdce. Lehká a pevná HPFC skořepina (High Performance Fiberglass Composite) s nejširším zorným polem na trhu a velmi nízkou aerodynamickou hlučností je vybavena revolučním systémem rychlého vyjímání lícnic v případě nehody. Účinný ventilační systém a vyjímatelný a pratelný hygienický interiér zaručují vysoký komfort. Závodní zapínání dvojitými D-kroužky. Hmotnost pouze 1390 g.

Folie Pinlock® Max Vision zabraňující zamlžování v ceně!
Homologace: ECE 22.05
Velikosti: S - M - L - XL
Cena: 7 999 Kč včetně DPH

FF323 Arrow C Carbon
Moderní závodní motocyklová karbonová přilba vyvinutá ve spolupráci s jezdci MotoGP a Moto3
Moderní závodní motocyklová Tri-kompozitní přilba FF323 ARROW R je vyvinutá ve spolupráci s jezdci, kteří používají přilby LS2 v nejvyšším světovém silničním šampionátu MotoGP jako Yonny Hernandez nebo Isaac Viňales (Moto3). Aerodynamická skořepina z karbonového kompozitu s exkluzivním designem v podobě šachovnicovitě uspořádaných širokých karbonových pramenů. Přilba má nejširší zorné pole na trhu, které jí dává vyšší aktivní bezpečnost a vysoký jízdní komfort. Snadné a šetrné snímání přilby při nehodě zaručuje revoluční systém rychlého vyjímání lícnic "Emergency Release System“, které jsou v přilbě magneticky uchycené. Vnitřní výstelka EPS s diferencovanou hustotou pro vysokou absorpci energie nárazu. Snadno vyjímatelné opticky korektní závodní plexi z Lexanu tloušťky 2,5 mm je opatřené úpravou proti poškrábání a přípravou pro strhávací folie. Účinná ventilace In&Out s nosním deflektorem a bradovým difuzorem nastavitelným do dvou poloh. Komfortní interiér z antibakteriálních materiálů je plně vyjímatelný a pratelný. Závodní zapínání s dvojitými D-kroužky. Hmotnost pouze 1300g.
Folie Pinlock® Max Vision zabraňující zamlžování v ceně!
Homologace:
ECE 22.05 Velikosti: XS - XXL
Cena: 8 199 Kč včetně DPH


FF323 Arrow R Comet
Moderní závodní motocyklová Tri-Kompozitní přilba vyvinutá ve spolupráci s jezdci MotoGP a Moto3
Moderní závodní motocyklová Tri-Kompozitní přilba FF323 ARROW R je vyvinutá ve spolupráci s jezdci, kteří používají přilby LS2 v nejvyšším světovém silničním šampionátu MotoGP jako Yonny Hernandez nebo Isaac Viňales (Moto3). Aerodynamická skořepina je vyrobená z hi-tech kompozitních materiálů - karbonu, kevlaru a skelného laminátu. Přilba má nejširší zorné pole na trhu, které přináší vyšší aktivní bezpečnost a vysoký jízdní komfort. Snadné a šetrné snímání přilby při nehodě zaručuje revoluční systém rychlého vyjímání lícnic "Emergency Release System“, které jsou v přilbě magneticky uchycené. Vnitřní výstelka EPS s diferencovanou hustotou pro vysokou absorpci energie nárazu. Snadno vyjímatelné opticky korektní závodní plexi z Lexanu tloušťky 2,5 mm je opatřené úpravou proti poškrábání a přípravou pro strhávací folie. Účinná ventilace In&Out s nosním deflektorem a bradovým difuzorem nastavitelným do dvou poloh. Komfortní interiér z antibakteriálních materiálů je plně vyjímatelný a pratelný. Závodní zapínání dvojitými D-kroužky. Hmotnost pouze 1390g.
Folie Pinlock® Max Vision zabraňující zamlžování v ceně!

Homologace: ECE 22.05 Velikosti: XS - XXL
Cena: 6 399 Kč včetně DPHFF397 Vector Podium
Sklolaminátová integrální helma vyšší třídy se sluneční clonou pro cestovní a sportovní motocykly
Technicky vysoce pokročilá laminátová integrální přilba Vector nabízí technologie a vlastnosti obvyklé u helem nejvyšší třídy. Skořepina z High Performance laminátu, úžasně lehkého, a přitom velmi odolného energii dobře absorbujícího kompozitu je velmi aerodynamická, tichá a stabilní i při rychlé jízdě. Vnitřní vysouvací 3D sluneční clona, rychle vyjímatelné polykarbonátové plexi má úpravu proti poškrábání a je kompatibilní s Pinlockem. Nově tvarovaný nosní deflektor. Účinný ventilační systém s uzavíratelnými vstupy a výstupem. Komfortní, antialergický, vyjímatelný a pratelný interiér pro maximální pohodlí za jízdy. Pohodlné zapínání vysoce kvalitní mikrometrickou rychlopřezkou.

Homologace: ECE 22.05 Velikosti: XS - XXL
Součástí balení je i nová vnitřní fólie zabraňující mlžení čelního plexi.
Cena: 5 499 Kč včetně DPHFF352 Rookie
Tichá integrální přilba pro motocykly v atraktivním designu
Tato integrální přilba s vynikajícím poměrem kvality a ceny se může pochlubit mnoha špičkovými technologiemi - bezpečnou kompaktní skořepinou z termoplastického HPTT kompozitu odolného vůči UV záření, laserem vyřezávanou výstelkou, opticky korektním plexištítem z Lexanu se zvýšenou odolností proti poškrábání a přípravou pro folie Pinlock zabraňující zamlžování. Komfortní antibakteriální interiér z hypoalergenních materiálů je plně vyjímatelný a pratelný. Účinný nosní deflektor a systém větrání In&Out s uzavíratelnými ventilační otvory vpředu a vzadu. Pohodlné zapínání mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou.

Homologace: ECE 22.05 Velikosti: XS - XXL
Barvy: matná černá
Cena: 1 899 Kč včetně DPH
FF392 Junior/Women
Kompaktní integrální motocyklová helma vyvinutá pro ženy, dívky a děti. Lehká aerodynamická kompaktní HTTP skořepina. Opticky korektní 3D plexi z Lexanu s úpravou proti poškrábání a anti-UV. Účinné větrání In & Out. Nosní deflektor. Komfortní, antibakteriální, plně vyjímatelný a pratelný interiér. Zapínání mikropřezkou.
Homologace: ECE 22.05
Velikosti (Juniorské): S (48), M (50), L (52)
Barvy: lesklá černá / lesklá bílá
Cena: 2 999 Kč včetně DPH