Jiří Moravec
Ke Skalce 1002
561 69  Králíky

+420 607 667 233
motocentrumkralikyseznam.cz

www.motokraliky.cz
www.moto-benelli.cz
authorized dealer
ČTYŘKOLKY
SIDE-BY-SIDE
SNĚŽNÉ SKUTRY
PŘÍSLUŠENSTVÍ
WILDCAT XX
Lídr segmentu vysokovýkonných UTV. Brutální, radikální, ovladatelný, s obrovským výkonem 127k - o celých 17k víc, než má nejbližší přímá konkurence. Wildcat XX je od základu zcela nově konstruovaný. Významnou roli při jeho vývoji hrál legendární americký závodník Robby Gordon, který výrazně dopomohl k tomu, že Wildcat XX je v současnosti nejextrémnější a zároveň nejspolehlivější side-by-side na trhu. Závodní pérování FOX se 46 cm zdvihu nezná limity a nerozhodí jej žádný skok. A navíc je tu robustnost: Wildcat XX je tak bytelně stavěný, že jej dokonce není ani nutné po každém závodě preventivně rozebírat!

Cena: 599 990 Kč včetně DPH

HDX 700i XT
S Arctic Catem HDX nemá práce žádnou šanci. S největší variabilní korbou, největšími úložnými prostory, tažnou silou 680 kg a špičkovým podvozkem FOX bude i těžká práce snadná. Arctic Cat HDX v novém přitažlivém designu je ultimativní pracovní stroj, s motorem 700 ccm a výškově stavitelným volantem dokonale připravený pro nejtěžší pracovní výzvy. Užitečná hmotnost je obrovská, stejně jako sklápěcí variabilní korba. Velké úložné prostory na bocích a v přední kapotě pojmou vše co při práci potřebujete, tři místa v kabině jsou k nezaplacení, když vaše práce vyžaduje pár rukou navíc.
Barva: černá, CAMO

Cena: 429 990 Kč včetně DPH

HAVOC X
Pracovní UTV nebo vysokovýkonné Side by Side? Teď už nemusíte volit. Havoc X umí obojí dokonale a bez kompromisů. Tak dokonale, že všechno ostatní jsou jen hračky. Na jedné straně neskutečných 100 koní výkonu, špičkové pérování se závodními jednotkami King Shocks a nízké těžiště pro agresivní projíždění zatáček, na druhé straně uveze 270 kg na korbě a dozadu můžete ještě zapřáhnout téměř tunový přívěs. K tomu elektrický posilovač řízení, full-LED světla, plné dveře, litá kola a 4000lbs naviják WARN. Havoc X - vysoká pracovní morálka a úžasný smysl pro dobrodružství.

Cena: NA DOTAZ

http://www.arcticcat.com/
Máte dotaz? Napište nám:

- Vyplňte mailový kontakt na Vás
- Vepište Váš dotaz
- Opište spam kod
- Odešlete

Nezapomeňte připsat jakého modelu se Váš dotaz týká!

STAMPEDE
Pro práci, zábavu a všechno mezi tím. Stampede, to je kombinace nejmodernějších technologií, nejlepších parametrů ve třídě a prémiových funkcí pro zcela nové jízdní zážitky. A ještě přitom zastane každou práci, ať je jakkoli těžká. Na sklopnou korbu s rychlým upínáním příslušenství Fast-N-Latch naložíte až 270 kg, k tomu vysoká tažná síla 900 kg, nezávislé zavěšení s vysokými zdvihy pérování a 680 litrů (!) úložného prostoru. Stampede je dokonale připravený pro jakoukoli práci a pro jakýkoli terén, ve kterém oceníte i standardně montovaný elektrický posilovač řízení, výškově nastavitelný volant nebo jednu z nejprostornějších a nejpohodlnějších kabin vůbec.

Cena: NA DOTAZ